تقویت علمی رویکرد دبیرخانه کشوری ارزشیابی کیفی - توصیفی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

تقویت علمی رویکرد دبیرخانه کشوری ارزشیابی کیفی - توصیفی" class="MainImage img-thumbnail" src="http://img8.irna.ir/1396/13961028/82800230/n82800230-72119024.jpg"/>

به گزارش ایرنا، مرتضی شکوهی روز پنجشنبه درنشست با اعضای ستاد دبیرخانه کشوری ارزشیابی کیفی- توصیفی مستقر در معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش البرز، افزود: دعوت از اساتید و افراد مورد تایید برای برگزاری سمینارهای علمی زیر نظر دبیرخانه کشوری ارزشیابی کیفی – توصیفی از پیشنهادهای حوزه ستاد به این دبیرخانه است.
وی عملکرد دبیرخانه کشوری ارزشیابی کیفی - توصیفی را رضایت بخش دانست و افزود: مهمترین کار این دبیر خانه در محور پژوهش، افرایش سطح مشارکت ، مشورت و حمایت از این برنامه دانست.
وی تصریح کرد: دبیرخانه کشوری یک حوزه تاثیر گذار و مستقل و در نهایت حلقه واسط بین ستاد و استان­ها است.
وی اضافه کرد: فعالان این دبیرخانه از جنس خود معلمان هستند به همین دلیل است که حرف های یکدیگر را بهتر می فهمند و قبول دارند.
سرپرست دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: همدلی و هم اندیشی که در بین فعالان این دبیرخانه وجود دارد موجب شده گزارش هایی که از این طریق در اختیار ستاد قرار می گیرد ، بسیار دقیق و بدون سانسور می باشد.
شکوهی یاد آور شد: در تمامی موارد که نیاز به حمایت قانونی و مجوز ندارد انجام امور تام الاختیار بر عهده استان البرز است و می توانند بدون مشورت ستاد، مجری و تصمیم گیرنده باشد.
وی گفت: تا کنون این دبیرخانه فعالیت های خوبی از جمله برگزاری نخستین دوره جشنواره فیلم کوتاه،نشست های تخصصی برای مدرسان ، دوره ضمن خدمت و طرح سفیر توصیفی را با موفقیت انجام داده است.
وی با اشاره به اینکه یک مدیر خوب در فرآیند کاری - اجرایی باید سخنگوی خوبی در مجموعه همکاران خود باشد تا بتواند انرژی و انگیزه کار را بالا ببرد، خاطر نشان کرد: انگیزه به معنای واقعی کلمه باید ایجاد شود که نیاز به عوامل درونی محرک خوب دارد.
سرپرست دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: ما باید ادعای بزرگ و نادرستی را که ارزشیابی کیفی-توصیفی منجر به تغییر بزرگی در آموزش و پرورش می شود را به کمک دبیرخانه ارزشیابی کیفی – توصیفی به اصلش باز گردانیم.
شکوهی یادآور شد: ایجاد فرصت جمع­ آوری نظر و پیشنهادهای معلمان سراسر کشور با موضوعات مورد نیاز معلمان از انتظارات حوزه ستادی این دبیرخانه است که می بایست کانونی مختص پاسخگویی به سوالات معلمان ایجاد شود.
در ادامه نشست جعفر مقیمی معاون آموزش ابتدایی و رئیس دبیرخانه کشوری ارشیابی کیفی ـ توصیفی و یونس جاویدنسب دبیر دبیرخانه کشوری ارزشیابی کیفی ـ توصیفی و تیموری از کارشناسان سنجش دفتر دبستانی گزارش از اقدامات انجام شده در حوزه فعالیت کاری و برنامه های این دبیرخانه در سال تحصیلی 97-96 ارائه دادند.
لازم به ذکر است بیش از نیمی از جمعیت دانش آموزی 459 هزار نفری استان البرز در دوره اول و دوم ابتدایی تحصیل می کنند.
2819 /1535خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت: 19:32
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها