تاکید استاندار البرز بر اولویت قرار دادن طرح جامع گردشگری استان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

به گزارش ایرنا، محمد علی نجفی روز چهارشنبه در کارگروه تخصصی گردشگری استان البرز افزود: این طرح از طرح های ضروری است که نقش مهمی را در اشتغال ایفاء می کند که لازم است تدابیر جدی دراین زمینه صورت گیرد.
وی خطاب به مشاور طرح جامع گردشگری استان البرز حاضر دراین نشست ادامه داد: افرادی که پیش از این شرکت مشاور بودند به دلیل کم کاری سبب بی اعتمادی شده اند که لازم است هرچه سریعتر در زمینه اجرایی شدن این طرح اقدامات موثر واقع شود.
استاندار البرزگفت: تطبیق این طرح با برنامه ششم که نگاه واگذاری به بخش خصوصی در آن دراولویت است نیز باید مد نظر قرار گیرد.
وی اضافه کرد: به دنبال سند کاربردی سریع در حوزه گردشگری هستیم تا هرچه زودتر در بحث های اشتغال بتوانیم از ظرفیت های گردشگری بهره ببریم .
نجفی تاکید کرد: بازبینی طرح جامع گردشگری در اسرع وقت و هماهنگی با دستگاه های اجرایی متولی برای تامین اعتبارات لازم نیز باید مورد توجه باشد .
وی افزود: بررسی طرح جامع گردشگری و اقدام موثر برای اجرایی شدن و کاربردی شدن این طرح از اولویت ها است که همگان باید مدنظر قراردهند .
8029 / 6155خبرنگار:حکیمه کشاورز** انتشاردهنده: محمد عزیزپور

انتهای پیام /*
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 17 آبان 1396 ساعت: 13:01
برچسب‌ها : استاندار,گردشگری,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها