نظارت بر ورود و ترخیص نخستین محموله هوایی دام زنده در البرز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

به گزارش ایرنا، حسین طرق روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: ابتدای هفته جاری یک محموله هوایی دام زنده شامل 310 راس دام سنگین (گوساله نژاد شاروله) از فرودگاه پیام تحت نظارت دامپزشکی استان البرز وارد کشور شد.
وی اظهار داشت: در زمان ورود این محموله کارشناسان دامپزشکی استان و اداره دامپزشکی کرج در محل فرودگاه پیام حضور یافته و اجازه ترخیص این دام ها را پس ازمعاینات اولیه و بررسی مدارک و گواهی های سلامت تعداد 310 راس گوساله نژاد شاروله که از مقصد کشور فرانسه وارد کشور شده بود را صادر نمود.
وی گفت: استان البرز یکی از قطب های پرورش دام صنعتی بوده و در حال حاضر بیش از 110 هزار راس دام در این استان به صورت صنعتی پرورش داده می شود و اداره کل دامپزشکی استان نیز در جهت سیاست های دولت تدبیر و امید از این صنعت در جهت افزایش اشتغالزایی و رونق اقتصاد کشور وفق ضوابط سازمان دامپزشکی کشور حمایت کرده است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
طرق اضافه کرد: واردات این محموله دامی به کشور نیز با پیگیری یکی از شرکت های وارد کننده جهت پرورش در یکی از مزارع استان انجام شده و تمامی گواهی های سلامت این محموله شامل تست های سل و بروسلوز و ... پس از بررسی و تایید، صادر شد.
وی ابراز امیدواری کرد که تولید کنندگان بتوانند با پرورش نژادهای مناسب تحت نظارت های دامپزشکی در تامین گوشت قرمز کشور نقش پررنگ تری داشته باشند.

**اولین محموله هوایی دام زنده وارد فرودگاه پیام شد
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام، علی کاملی مدیرکل عملیات فرودگاهی و تجهیزات زمینی شرکت خدمات هوایی پیام نیز گفت: پس از رایزنی ها و پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده توسط اداره بازرگانی و هاب پستی اداره کل عملیات فرودگاهی شرکت خدمات هوایی پیام با شرکت سیمرغ، اولین محموله گوساله زنده به میزان 91 تن به سفارش شرکت سیمرغ و توسط شرکت اطلس گلوبال توسط یک فروند هواپیمای بوئینگ747 ساعت 5:45 صبح وارد فرودگاه بین المللی پیام شد.
6156/1535خبرنگار: نوشین طهماسبی**انتشاردهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 25 مهر 1396 ساعت: 9:10
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها