توقیف خودروهای تخلیه پسماند درشهرستان ساوجبلاغ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

فردین حکیمی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه بر اساس قانون مدیریت پسماند وظایف هر یک از دستگاه ها در خصوص مدیریت پسماند مشخص شده ، هر گونه تخلیه پسماند در مکانهای غیر مجاز ممنوع است.
وی اظهار داشت: متاسفانه همچنان شاهد تخلیه غیر اصولی پسماندها بویژه نخاله های ساختمانی در اطراف شهرها و روستاها هستیم و گاها این پسماندها توسط افراد ناشناس سوزانده می شود که مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد می کند.
حکیمی گفت :در این زمینه با توجه به تاکیدات فرماندار ساوجبلاغ در کارگروه پسماند مبنی بر اقدام قانونی متولیان امر در جهت جلوگیری از تخلیه نخاله ها در حریم شهر و روستا ، متاسفانه باز هم شاهد بی توجهی مسئولین مربوطه در این خصوص هستیم.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرطتان افزود: طبق هماهنگی انجام شده با دادستان ساوجبلاغ و پلیس راهور از این پس خودروهای تخلیه پسماند در مکانهای غیر مجاز اعم از حقیقی و حقوقی توقیف می شود.
حکیمی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلیه پسماند در مکانهای غیر مجاز ضمن مستند سازی(تهیه عکس و فیلم از خودرو) مراتب را جهت پیگیری قانونی به اطلاع اداره محیط زیست شهرستان برسانند و یا با شماره تلفن 44225811 تماس حاصل نمایند.
6155/1535 خبرنگار: مریم صوفی ** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 23:28
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123