جهش 24 برابری بودجه ورزش مدارس و افزوده شدن ساعت ورزش مقطع پیش دانشگاهی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

به گزارش ایرنا، مهرزاد حمیدی روز دوشنبه در آئین تجلیل از فریبا فلاح زیارانی مربی نمونه کشوری در بخش ورزش مدارس در شهرستان نظرآباد استان البرز افزود:سال تحصیلی آینده یکهزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی ازمحل 27 درصد ارزش افزوده در حوزه ورزش هزینه مدارس خواهد شد.
وی از اضافه شدن 2 ساعت درس تربیت بدنی به مقطع پیش دانشگاهی خبر داد وگفت : پیش از این زمانی برای تربیت بدنی در این دوره در نظرگرفته نشده بود.
حمیدی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: معلم با تربیت نسل آینده می تواند بسیار تاثیر گذار بوده و بالاترین ارزش معلم، محصول آن و انسان سازی است.
وی گفت : مربی تربیت بدنی در مدارس فقط مسئول سلامت جسمی دانش آموزان نیست بلکه می تواند بین تحصیل و سلامت جسمی و روحی آینده سازان توازن برقرار کند.
وی بیان کرد: ابعاد وجودی انسان گسستنی نیست و دارای بعد شناختی تحصیل و بعد اخلاقی تهذیب و بعد جسمانی ورزش می باشد.
معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: تنها نباید زمانی که به تهاجم فرهنگی بر خوردیم به ورزش پناه ببریم بلکه ورزش را در خانواده و درمیان فرزندان نهادینه کنیم.
حمیدی افزود: امروزه موثرترین مقوله برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی ورزش است و باید قبل از هر گونه آسیب اجتماعی و فساد و افسردگی به سراغ ورزش برویم.
وی گفت: امسال از 32 معلم نمونه کشوری 2 معلم ورزش یکی در نظرآباد ودیگری در سمنان به عنوان نمونه انتخاب شدند.
دراین مراسم از فریبا فلاح زیارانی مربی ورزشی نمونه کشوری تجلیل و وی به عنوان مشاور امور تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش وپرورش انتخاب شد .
همچنین در این مراسم از محمد اصل فلاح معلم نمونه استانی نیز تجلیل به عمل آمد.
6155/1535خبرنگار: حکیمه کشاورز** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 17 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 23:28
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123